×

Şanlıurfa Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları

Şanlıurfa Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları

Şanlıurfa Halk Sağlığı Laboratuvarı Online Sonuç Sorgulama. Şanlıurfa Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Öğrenme, Şanlıurfa Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçları. Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Tetkik Sonuç Sorgulama. Şanlıurfa Halk Sağlığı Laboratuvarı Telefon, Adres ve İletişim

Şanlıurfa Halk Sağlığı (Tıbbi) Laboratuvar Sonuçları

Şanlıurfa Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları (HASTALAR) için yukarıdaki tıklayınız

ŞANLIURFA SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AİLE HEKİMİ HASTA SONUÇ İŞLEMLERİ

Şanlıurfa Halk Sağlığı Laboratuvar Aile Hekimlerince istenen test Sonuçları.   Vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Şanlıurfa halk sağlığı laboratuvarında yapılan tahlil sonucunuzu öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No,  bölümlerini doldurun. Sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

Şanlıurfa Halk Sağlığı Laboratuvarı İletişim Bilgileri

Adres : Gümüşkuşak Mah. Harrankapı No:34/2 Eyyübiye/ ŞANLIURFA
Telefon (Merkez Laboratuvar) :(0)530 241 1449
e-posta (Şanlıurfa Halk Sağlığı Laboratuvarı) : sanliurfa.hsl@saglik.gov.tr
e-posta (Kalite Birimi) :sanliurfahsl.kalite@saglik.gov.tr

(Visited 350 times, 1 visits today)