×

Mersin Halk Sağlığı Laboratuvarı Online Tahlil Sonuç

Mersin Halk Sağlığı Laboratuvarı Online Tahlil Sonuç

Mersin Halk Sağlığı Laboratuvarı Online Tahlil Sonuç Sorgulama. Mersin Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Öğrenme, Mersin Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçları. Mersin İl Sağlık Müdürlüğü Tetkik Sonuç Sorgulama. Mersin Halk Sağlığı Laboratuvarı Telefon, Adres ve İletişim

Mersin Halk Sağlığı (Aile Hekimi) Laboratuvar Sonuçları

Mersin Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları (HASTALAR) için yukarıdaki tıklayınız

Yeni sistemin kullanımı veya yaşadığınız sorunlar ile ilgili bilgi ve yardım almak
için 0 324 234 48 48 ve 0 324 232 64 02  nolu telefonları arayabilirsiniz.

MERSİN SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AİLE HEKİMİ HASTA SONUÇ İŞLEMLERİ

Mersin Halk Sağlığı Laboratuvar Aile Hekimlerince istenen test Sonuçları Mersin’de yaşayan vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Mersin İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Mersin halk sağlığı laboratuvarında yapılan tahlil sonucunuzu öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No,  bölümlerini doldurun. Sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

Mersin Halk Sağlığı Laboratuvarı İletişim Bilgileri

Adres: Fuatmorel, 28114. Sk. No:8, 33120 Yenişehir/Mersin
Telefon:  0324 234 48 48, 0324 2370275, 0324 232 6402
(Visited 998 times, 1 visits today)