MHRS e Devlet Giriş İle Hastane Randevu Al

MHRS e Devlet Giriş İle Hastane Randevu Al. e-Devlet üzerinden Merkezi Hekim Randevu Sistemi (mhrs) giriş yaparak, hastane randevu, aile hekimi randevu, aşı randevu alabilir ve diş randevu alabilirsiniz. e-Devlet şifresi ile mhrs uygulamasına giriş yaparak  randevu sorgulayabilir ,e Devlet üzerinden aldığınız mhrs randevu iptal yapılabilirsiniz. İnternetten Mhrs e-Devlet online işlemler girişine ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayınız?

e-DEVLET MHRS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

MHRS randevu e devletten nasıl alınır?

Devlet internet uygulamalarını e-devlet üzerinden sunmaktadır. Sahip olduğunuz e devlet şifresi ile e devlete giriş yapıp Sağlık Bakanlığı mhrs randevu sistemine ulaşıp randevu alınız.

Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS), vatandaşların sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak ve sağlık hizmetleri sunumunda verimi artırmak amacıyla 7/24 esasına göre Alo 182 hattından, mobil cihaz uygulamalarından, hastanelerden, aile hekimlerinden ve web üzerinden vatandaşların istedikleri hastane ve hekime diledikleri zamana muayene randevusu almalarını sağlamaktadır.

Mhrs e-devlet sistemine giriş yatıktan sonra “Uygulamaya Git” bağlantısına tıkladığınızda, www.türkiye.gov.tr’yi terk ederek, profil bilgileriniz ile kullanıcı girişi yapmış olarak ilgili mhrs.gov.tr web sayfasına yönlendirileceksiniz. İlgili uygulama yeni bir pencere içinde açılacaktır. Açılan pencerede aşağıdaki görüntü karşınıza çıkar.

Yukarıdaki linki tıklayarak T.C. Kimlik Numaranızı ve e-Devlet Şifrenizi kullanarak kimliğiniz doğrulandıktan sonra mhrs randevu işleminize başlayabilir, e devlet mhrs hastane randevu, e devlet mhrs aile hekimi randevu ve e devlet mhrs aşı randevu işlemlerinizi yapabilirsiniz. aldığınız randevuyu sorgulayabilir veya iptal edebilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS), 15 günlük tarih içinde randevu vermekte olup dolu olan poliklinikler için ek randevu arayabilirsiniz.

(Visited 7.763 times, 1 visits today)