×

Kocaeli Halk Sağlığı Laboratuvarı Online Sonuç Sorgulama

Kocaeli Halk Sağlığı Laboratuvarı Online Sonuç Sorgulama

Kocaeli Halk Sağlığı Laboratuvarı Online Sonuç Sorgulama. Kocaeli Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Öğrenme, Kocaeli Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçları. Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Tetkik Sonuç Sorgulama. Kocaeli Halk Sağlığı Laboratuvarı Telefon, Adres ve İletişim

Kocaeli Halk Sağlığı (Tıbbi) Laboratuvar Sonuçları

Kocaeli Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları (HASTALAR) için yukarıdaki tıklayınız

Hasta Sonuç Raporu sayfasında Güvenlik Sorusu ile ilgili sorun yaşayan vatandaşlarımızın, Aile Hekimleri ile irtibata geçip, sistemde kayıtlı bilgilerini güncelletmeleri gerekmektedir.

KOCAELİ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AİLE HEKİMİ HASTA SONUÇ İŞLEMLERİ

Kocaeli Halk Sağlığı Laboratuvar Aile Hekimlerince istenen test Sonuçları Kocaeli ’de yaşayan vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Kocaeli halk sağlığı laboratuvarında yapılan tahlil sonucunuzu öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No,  bölümlerini doldurun. Sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

Kocaeli Halk Sağlığı Laboratuvarı İletişim Bilgileri

Adres: Cedit, Muzaffer Fidan Sk. No:10, 41300 İzmit/Kocaeli
Telefon: (0262) 323 91 33
(Visited 4.004 times, 1 visits today)