×

Mhrs Randevu Sorgulama, Covid Aşı Randevu Sorgulama

Mhrs Randevu Sorgulama, Covid Aşı Randevu Sorgulama

Mhrs Randevu Sorgulama, Covid Aşı Randevu Sorgulama. Aşı randevum gözüküyor mu? Aşı randevum alınmış mı? Mhrs aşı randevum ne zaman? Mhrs aşı randevu kontrolü. Merkezi Hekim Randevu Sisteminden aile hekimi veya hastaneden aşı randevusu aldıysanız lütfen randevunuza gitmeden önce mhrs aşı randevum duruyor mu? diye kontrol etmeyi unutmayınız.

Mhrs aşı randevum duruyor mu? Mhrs aşı randevum hangi gün ve saatte olduğunu nasıl kontrol edebilirim diyorsanız haberimizin devamını okuyunuz.

İnternetten online olarak alınan aşı randevunuzu veya LO 182 MHRS Çağrı merkezinden telefon ile aldığınız aşı randevunuzun iptal edilip edilmediğini veya aşı randevu tarihi ve saatinin ne zaman olduğunu öğrenmek için mhrs randevu durumu sorgulaması yapabilirsiniz.

Randevu bilgilerinize erişebilmek için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

https://www.hastanerandevu.gov.tr ya da https://www.mhrs.gov.tr adresinden “randevu al” bölümüne girdiğinizde kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra “Randevu Geçmişi” kısmından randevularınızı görebilirsiniz.
Akıllı cihazınızdan MHRS Mobile giriş yaptıktan sonra açılan ekranda randevu geçmişini seçerek aldığınız randevuları görebilirsiniz.
ALO 182 çağrı merkezimizi arayarak da bilgi güvenliği kapsamında sorulan sorulara doğru cevap vermeniz halinde ileriye dönük randevularınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Randevunuzu iptal edebilmek için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

https://www.hastanerandevu.gov.tr ya da https://www.mhrs.gov.tr adresinden randevu al bölümüne girdiğinizde, kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan ekranın üst bölümünde yer alan “Randevu Geçmişi” kısmından randevularınızı görebilir, iptal etmek istediğiniz randevunun sağ tarafındaki “İptal Et” butonuna basarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
Akıllı cihazınızdan MHRS Mobile giriş yaptıktan sonra açılan ekranda “Randevu Geçmişi” kısmından randevularınızı görebilir, iptal etmek istediğiniz randevunun alt kısmındaki “İptal Et” butonuna basarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
ALO 182 çağrı merkezimizi arayarak da bilgi güvenliği kapsamında sorulan sorulara doğru cevap vermeniz halinde randevu iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

(Visited 559 times, 1 visits today)