Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi telefon ile Randevu, Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi Nerede, Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi Ulaşım. Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsinizsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları: Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Tokat Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Tokat Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için,


Kırklareli Babaeski Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres:Dindoğru Mah.434 Nolu Sok. 39200 Babaeski-KIRKLARELİ
Tel: 0 288 512 1044
Fax: 0 288 512 1412
E-Mail: kirklarelidhs1@saglik.gov.tr

(Visited 379 times, 1 visits today)