×

İTF Randevu Al, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Çapa

İTF Randevu Al, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Çapa

İTF Randevu Al, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Çapa. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi (Çapa) internetten online Randevu, telefon ile randevu, poliklinik sekreterliğinden şahsen başvuru yapılarak şahsen randevu alınabilir. İstanbul Üniversitesi Hastanesi Öğretim üyesi özel muayene randevusu, Profesör, Doçent ve uzman  Randevusu Alma.  İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi  Hastanesi Laboratuvar Sonuçları.

İTF HASTANESİ ONLİNE RANDEVU AL

İstanbul Üniversitesi  Hastanesinden nasıl randevu alınır?

  1. ADIM&: İnternetten online olarak randevu alabilirsiniz.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ONLİNE RANDEVU AL

 

2. ADIM&: İstanbul Üniversitesi Hastanesinden Telefon İle Randevu Alabilirsiniz.

RANDEVU TELEFONU : 0 212 414 24 24

İstanbul Üniversitesi Hastanesi Randevu telefonu kaç?

Randevu alabilmeniz için öncelikle İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin yukarıdaki linki tıklayarak randevu sistemine giriş yapmalısınız. Açılan pencerede belirtilen alanlara T.C. kimlik numaranızı, size ulaşabileceğimiz cep telefonu numaranızı ve ekranda belirtilen güvenlik kodunu yazarak giriş yapabilirsiniz.

Randevunuzun geçerli olabilmesi için randevu saatinizden 30 dakika önce hastanede olmanız ve kayıt almanız gerekmektedir.

Randevu Sistemimizle İlgili Önemli Notlar

Randevu sistemi 7 gün 24 saat açıktır.

Randevu sisteminden 3 günlük randevu alınabilmektedir.

Randevu sisteminden saat 20.00’den sonra yeni bir güne (4. güne) randevu alınabilmektedir.

Hastanemize başvurunuz sırasında T.C. kimlik numarası içeren resmi bir belgenin ibraz edilmesi zorunludur.

Her gün sadece bir branşa randevu verilebilmektedir.

10 gün içinde, randevu almış olduğunuz bölüme, ikinci randevu alamazsınız.

Randevu iptalleri için Web sitemizde bulunan “Randevu Sorgula / İptal” butonundan telefonla ise 0212 414 24 24 numarasını aradığınızda tuşlamaları takip ederek randevunuzu iptal edebilirsiniz. İptal etmeden randevusuna gelmeyen hastalarımız, 10 gün içinde randevu almış olduğu bölüme, ikinci randevu alamazlar.

Telefonla randevu alan hastalarımız randevu iptalini gerçekleştirebilmeleri için mutlaka “randevu onay kodu‘nu” not almaları gerekmektedir. Randevu onay kodu olmayan hastalar randevularını iptal edememektedir.

Hastanemiz bir üniversite hastanesi olup tıpta uzmanlık yapan doktorlarımız tarafından poliklinik hizmeti verilmektedir. Polikliniklerimizde doktorlarımız rotasyonla çalışmakta, hastalarımızın tıbbi durumuna göre hastane hizmetimizle eğitim ve öğrenim görevimiz paralel yürütülmektedir.

Telefonla randevu sistemimizde tüm aşamaları takip edip muayene olacağınız polikliniği seçtiğinizde ilk olarak müsait olan gün ve saat bilgisi verilmekte, onay verildiği takdirde TC kimlik numarası bilgisi talep edilip randevu verilmektedir.

Randevu saatlerine hassasiyetle uyulması gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çapa Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

TAHLİL SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Laboratuvar sonuçlarınızı görmek için, hastanemiz tarafından sizlere verilen sonuç alma kartı ya da hasta yönlendirme formu üzerindeki barkod etiketinde yazılı T.C. Kimlik numaranızı , Hasta Numaranızı ve resimde bulunan “Güvenlik Kodunu” yazdıktan sonra “Giriş Yap” butonuna basınız.

Sonuç görme ekranına giriş yapamıyorsanız lütfen hastanemizle iletişime geçiniz

(Visited 1.530 times, 1 visits today)

Yorum gönder