Bağcılar Hastanesi Akupunktur, Kupa ve Ozon Tedavi Merkezi Randevu

Bağcılar Hastanesi Akupunktur, Kupa ve Ozon Tedavi Merkezi Randevu. Yaş Kupa (Hacamat), Kuru Kupa, Akunpunktur, hipnoakapunktur hizmetleri İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Akupunktur, Kupa ve Ozon Tedavi hizmetleri verilmektedir.

Randevularınızı 0212 440 40 00 – 5504 (Dahili Numara) arayarak alabilirsiniz.

İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Akupunktur, Kupa ve Ozon Tedavi Merkezi. İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Geleneksel Tıp Merkezi.Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama Merkezi adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri ile randevu bilgileri ve tedavi bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi GETAT Merkezi

Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi Güngören Ek Binasında sıfırdan başlanarak kuruldu resmi hasta kabulüne başladı ve 1 yıl içinde poliklinikte eğitim vakaları hariç 4000’ e yakın seans yapıldı. Yaklaşık 5 ay sonrasına randevu verecek kadar yoğun bir talep ve hasta memnuniyetine ulaştı.

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Fiziksel ve Ruhsal hastalıklardan korunma, bunlara tanı koyma, iyileştirme veya tedavi etmenin yanında sağlığın iyi sürdürülmesinde de kullanılan, farklı kültürlere özgü teori, inanç ve tecrübelere dayalı, izahı yapılabilen veya yapılamayan bilgi, beceri ve uygulamaların bütünüdür. Modern tıbbı destekleyici ve tamamlayıcı yöntemlerdir.

İletişim Bilgileri: 
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Güngören Ek Bina
Gençosman Mah. Mustafa Yaşar Cad. Güngören-İSTANBUL
Telefon: 0212 440 40 00/5504

Nasıl Randevu alınır? Ücreti ne kadar?

İlk önce bilmeniz gereken, SGK’nız olsa bile “Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi”’nde maalesef geçmiyor. Ücret ödeyeceksiniz unutmayın.

15 geleneksel alternatif tedavi şekillerinden Akupunktur, kupa, sülük, larva (kurtçuk larvalarıyla tedavi), fitoterapi (bitkisel ilaçla tedavi) mezoterapi ve hipnoz yöntemleri de yapılabiliyor.

Gitmeden önce  0 (212) 440 40 00 nolu numaradan bilgi  ve randevu alınız.

(Visited 3.062 times, 1 visits today)