×

MHRS Randevum Ne zaman, Hastane Randevu, Aşı Randevu Sorgulama

MHRS Randevum Ne zaman, Hastane Randevu, Aşı Randevu Sorgulama

MHRS Randevum Ne zaman, Hastane Randevum Ne zaman, Aşı Randevum ne zaman? MHRS Randevum iptal oldu mu, MHRS randevum alındı mı? Doktor randevum alındı mı? Hastane randevum tamam mı?

MHRA Randevunuz deval ediyor mu MHRS Sistemine giriş yapın ve “RANDEVULARIM” butonunu tıklayınız. eğer geçmiş randevularınızı öğrenmek istiyor iseniz  “GEÇMİŞ RANDEVULARIM” butonunu tıklayınız.

Mhrs Biontech Alman aşısı Randevum, Mhrs randevum Sinovac, En Son Mhrs Randevu durumu  Mhrs Randevu Sorgulama, Mhrs randevu Görüntüleme.

MHRS randevu sistemi ile hastaneden randevu alan hastaların bazen Hastanede yaşadıkları süprizler olmaktadır. MHRS’den randevu almış olmalarına rağmen Hastaneye vardıklarında randevuları olmadığı söylenmekte ve muayene olamamaktadırlar. Ayrıca Alman aşısı randevularında bakanlık değişikliğe gitti mi?

Tıkla MHRS randevu sorgula

MHRS randevum var mı? MHRS randevu sorgulama işlemiyle “MHRS randevum” ne aşamada sorusunun cevabını öğrenmiş bulunacaksınız.

MHRS randevu sorgulama için ne yapılmalı? Hastane randevum var mı? Hastane randevum alınmış mı? ne aşamada? Nasıl kontrol edebilirim? MHRS randevumun kontrolünü nasıl yapabilirim?

MHRS hastane randevumu birkaç adımla kontrol edebilirim. Hastane randevumu sistemden sorgulayabilirim.

1- MHRS GİRİŞ penceresinden sisteme giriş yapınız.

2- Açılan MHRS Sayfasından üst ortada yer alan “Randevu Geçmişi” butonunu tıklayınız.

3-Karşınıza en son aldığınız randevu ile son bir yıl içerisinde aldığınız randevular çıkacaktır.

Böylelikle en son aldığınız randevuyu kontrol ederek MHRS randevum alınmış mı diye kontrol edebilirsiniz.

Randevu bilgilerinize erişebilmek için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

  1. https://www.hastanerandevu.gov.tr ya da https://www.mhrs.gov.tr adresinden randevu al bölümüne girdiğinizde kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra “Randevu Geçmişi” kısmından randevularınızı görebilirsiniz.
  2. Akıllı cihazınızdan MHRS Mobile giriş yaptıktan sonra açılan ekranda randevu geçmişini seçerek aldığınız randevuları görebilirsiniz.
  3. ALO 182 çağrı merkezimizi arayarak da bilgi güvenliği kapsamında sorulan sorulara doğru cevap vermeniz halinde ileriye dönük randevularınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Randevu süresi her poliklinik ve hekime bağlı olarak, en az 10, en fazla 60 dk’ya kadar farklılık gösterebilmektedir. Tedavi süresinin planlanması hastane yönetimindedir.

(Visited 5.030 times, 1 visits today)