İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Doktor Çalışma Listesi ve Sonuç

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Doktor Çalışma Listesi ve Sonuç.İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adres, İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon, İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim,İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Sağlık Kurulu Randevu,İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi GETAP (Geleneksel Tıp Eğitim Merkezi İletişim)İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Sonuç verme,İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi EMG Randevu.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
 • Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Web’den;

 • Vatandaşlar, 182’nin yani sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
 • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal Edilir?

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından en az 80 dakika önce yapılmalıdır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

Web’den;

 • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
 • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
 • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi.  Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir.  MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık, aylık, günlük olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.


İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR
1. Laboratuvar sonuçlarına internet üzerinden erişebilmek için istenen sorgu bilgilerini nüfus cüzdanınızda yer aldığı şekilde giriniz.
2. Bilgisayarınızda ya da mobil cihazınızda (.pdf) oynatıcı (Adobe Reader) programının yüklenmiş ve güncel olduğuna dikkat ediniz.
Cihazınızda (.pdf) oynatıcı (Adobe Reader) programı yok ise verilen linke tıklayarak indirebilirsiniz. ( http://get.adobe.com/tr/reader/)
3. Yukarıda belirtilen maddelere rağmen laboratuvar sonuçlarınıza erişemiyorsanız farklı tarayıcılar üzerinden erişmeyi deneyiniz.
4. Barkod üzerindeki kişisel bilgilerinizi (T.C. Kimlik No vb.) ikinci kişi/kişilerle paylaşmayınız.
5. Hasta kayıt ve kabul işlemleri esnasında e-mail bilginizin güncel olduğundan emin olunuz.
6. “Sorgula” butonuna basıldıktan sonra açılacak ekranda “Rapor” butonuna basıldıktan sonra, ekrana çıkabilecek “pop-up” engellemelerinde
“İzin Ver” seçeneği kullanılmalıdır.
7. Hastane laboratuvara giden: Hemogram ve CRP sonuçları 1 saat, biyokimya, hormon ve eliza test sonuçları 2 saat içinde sonuçlandırılmaktadır.
8. Merkez laboratuvara giden: Hemogram, biyokimya, hormon, eliza ve nefelometre test sonuçları 1 gün sonra,
özellikli testler 7 gün, dış lab. tahlilleri ise 15 gün sonra sonuçlandırılmaktadır.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Radyoloji sonuçları   online olarak verilİyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Online Sağlık Kurulu Randevusu

 

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Sağlık Kurulu Randevu

Sağlık Kurulu Randevusu almak istediğiniz kişinin Ad, Soyad, TC Kimlik Numarası, Doğum Yılı ve Cep Telefonu bilgilerini doldurunuz.
*18 yaşından küçük hastalarımız için Online Sağlık Kurulu Randevusu alınamamaktadır!
*Randevu alabilmek için daha önce hastanemizi ziyaret etmiş olmanız gerekmektedir!


EMG randevusu nasıl alınır?

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi EMG Randevu İçin Tıklayınız

Sizi muayene eden hekiminiz EMG isteminde bulunduğunda size bir EMG istem kağıdı verir.
EMG istem kağıdı olmayan hastalara inceleme YAPILMAZ. Hastanın kendisi veya bir yakını
istem kağıdı ile birlikte EMG bölümümüze gelerek randevu alabilir. Hastanemizden veya
başka hastanelerden EMG istemi yapılan hastalarımız, dilerlerse sadece telefon ederek de
randevu alabilirler. Birimimiz Bakırköy bölgesindeki bütün hastanelerin EMG ihtiyacını
karşılamaktadır. Bu yüzden, özellikle sabah saatlerinde yoğunluk nedeniyle telefon meşgul
olabilir. Lütfen sabırlı olunuz ve birkaç dakika sonra tekrar arayınız.


İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

S.B.Ü. İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Merkez Bina)
Adres: İstasyon Mah.Turgut Özal Bulvarı No:11 Küçükçekmece- İSTANBUL

Tel: 0 212 692 20 00
Fax: 0 212 471 94 94
E-Mail: imaeh.bsh@saglik.gov.tr

Küçükçekmece Semt Polikliniği
Adres: İnönü Mahallesi Hakan Caddesi No:44 Küçükçekmece / İstanbul

Tel: 0 212 471 80 00
Fax: 0 212 471 80 03
E-Mail: imaeh.bsh@saglik.gov.tr

(Visited 710 times, 1 visits today)