Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Telefon, Adres, Doktor Listesi

İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Telefon, Adres, Doktor Listesi , randevu telefonu İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi covid 19 aşı randevu, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Adres, Telefon, İletişim  Bilgileri. İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçları, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede?

MHRS Randevu Almak, Tahlil Sonuçlarını İndirmek ve Doktor Listelerine Ulaşmak için aşağıdaki ikonları  Tıklayınız

İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak yukarıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları;

İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastane  poliklinik mesai saatleri hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasındadır. Poliklinik saatlerimiz dışında hastalarımız Acil durumlarda günün 24 saati Acil Servisimizden hizmet alabilirler.
Hastanemizde; polikliniklerimiz randevulu sistemle hizmet vermekte olup;

Hastanemize iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : ‘butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanemizde randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Not: Sıra numaraları günlük belli kontenjan ile açılır. Kontenjanın dolması durumunda ertesi gün erkenden gelerek muayene olabilirsiniz.


İstanbul Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Bakırköy Merkez Bina
Telefon:0 (212) 414 71 71
Faks:0 (212) 414 64 94 (Başhekimlik)
0 (212) 414 72 27 (Sicil )
E-Posta: istanbuleah3.biis@saglik.gov.tr
Adres:Zuhuratbaba Mh. Tevfik Sağlam Cd. No:11 Bakırköy İstanbul

(Visited 1.388 times, 1 visits today)