Fırat Üniversitesi Hastanesi Randevu Al, Elazığ Tıp Randevu

Fırat Üniversitesi Hastanesi Randevu Al, Elazığ Tıp Randevu. Fıran Üniversitesi Hastanesi Özel Muayene Randevu Al. Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Online Randevu Alma. firat.edu.tr randevu, Elazığ Fırat Üniversitesi Poliklinik Randevu için internetten online, Fırat Üniversite Hastanesi randevu telefonu aranarak veya şahsen poliklinik sekreterlerine başvurarak alınabilir.

Fırat Tıp ücretli özel öğretim üyesi profesör doçent, uzman hoca telefon randevu. Fırat Üniversitesi Hastanesi  poliklinik muayene randevu için aşağıdaki linki tıklayınız.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ ONLİNE RANDEVU  İÇİN TIKLAYINIZ

Telefonla Randevu Hastaneden telefonla randevu almak için 0424 233 35 55 telefon numarası üzerinden adım adım ilerleyerek randevu oluşturabilirsiniz.

Randevusuz Hasta Kabulü
Randevusuz hasta kabulü, ilgili poliklinik sekreterlikleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

https://ftm.firat.edu.tr adresinden “Randevu Al” bölümüne girdiğinizde, “Üye Olun” bölümünden T.C. Kimlik kartı bilgileri ve sizin belirleyeceğiniz bir şifre ile üyelik oluşturarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Herhangi bir nedenle randevunuza gelemeyeceğiniz durumlarda randevu saatinizden en geç 2 saat önce Randevunuz ile ilgili iptal işlemini yapmanız gerekmektedir.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Web’den randevu almak için; Daha önceden üyelik kaydınız yok ise “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
1. Eğer üyeliğiniz mevcut ise kimlik numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yapılır.
2. Sol taraftan gelen menülerden “Randevu Alma” menüsü seçilir.
3. Ekrana randevu alabileceğiniz Polikliniklerin listesi gelecektir.
4. Bu listeden randevu almak istediğiniz bölümü seçtiğinizde, bölüm ve varsa bölüme ait alt branş bilgileri gelecektir.
5. Gelen seçeneklerden uygun olan seçim yapıldığında seçilen bölüm için uygun randevu tarihleri gelecektir.
6. Randevu tarihi seçildiğinde seçilen gün için uygun randevu saatleri gelecektir.
7. Uygun saat belirlenerek yanındaki kutucuk(Randevu Al) seçilir, sonrasında ekrana onay sorusu gelir ve onay verdiğiniz durumda randevunuz alınmış olacaktır.
8. Son durumda ekrana, alınan randevu ile ilgili bilgi dökümü gelecektir. Bu sayfanın çıktısı alınarak hastaneye gelindiği gün ilgili sekretere verilir ve hastane giriş işlemi yapılır.
9. Bu aşamada sisteme kayıtlı olan cep telefonuna da bilgi SMS’i gelecektir. Sistem randevu tarihinden bir gün önce ayrıca hatırlatma SMS’i atacaktır.

LABORATUVAR SONUÇLARINIZA ULAŞMAK İÇİN HASTANE PORTALINI KULLANABİLİRSİNİZ, ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Hastanede öğretim üyeleri tarafından bizzat yapılan özel muayene işlemleri hakkında:

Öğretim üyeleri tarafından bizzat yapılan özel muayene işlemleri ilgili yasa gereği 16:00’da başlayacaktır.

Hastane özel muayene işlemleri için web sayfasından (7/24) veya 0 424 234 23 45 (09:00-17:00 arasında) numaralı telefondan randevu almanız ve hastanemize randevu saatinizden 15-20 dakika önce başvurmanız durumunda işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

(Visited 19.269 times, 2 visits today)