×

Selçuk Tıp Randevu Al, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu

Selçuk Tıp Randevu Al, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu

Selçuk Tıp Randevu Al, Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu.  Konya Selçuk Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi internetten e Randevu, Selçuk Tıp Telefonla Randevu ve şahsen başvuru ile muayene olunabilmektedir.

  1. YOL&: Aşağıdaki linki tıklayarak Selçuk Tıp web sayfasından İnternetten online olarak e randevu alabilirsiniz.

SELÇUK TIP ONLİNE RANDEVU AL

 

2. YOL&: Selçuk Tıp Randevu Telefonu İle Randevu Alabilirsiniz.

RANDEVU TELEFONU : (0 332) 606 05 05 ’i arayınız.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Telefonu ile randevu nasıl alınır? Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine internetten nasıl randevu alınır?

Selçuk Tıp Fakültesi normal poliklinik randevuları ve öğretim üyesi özel muayene randevuları web sayfasından Online İşlemler üzerinden verilmektedir.

Selçuk Tıp öğretim üyesi özel muayene randevuları için ayrıca mesai saatleri (08:00 – 17:00) içerisinde (0 332) 606 05 05 numaralı çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Selçuk Tıp online randevu, Selçuk Tıp randevu sorgulama, Selçuk randevu tel, Selçuk online işlemler  Selçuk Tıp Fakültesi profesörleri randevu, Selçuk randevu ne zaman açılıyor,

Randevu takvimi 10 günü aşmayacak şekilde planlanmaktadır ve yeni randevular hafta içi her akşam saat 00:00‘da açılmaktadır.

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

TAHLİL SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Laboratuvar sonuçlarınızı görmek için, hastanemiz tarafından sizlere verilen sonuç alma kartı ya da hasta yönlendirme formu üzerindeki barkod etiketinde yazılı T.C. Kimlik numaranızı , Hasta Numaranızı ve resimde bulunan “Güvenlik Kodunu” yazdıktan sonra “Giriş Yap” butonuna basınız.

Randevu aldığınız saatte muayene olabilmeniz için, randevu saatinden 30 dakika önce randevu aldığınız polikliniğe giriş yaptırmanız gerekmektedir.

Hastaneye başvurunuz sırasında T.C. kimlik numarası içeren resmi bir belgenin ibraz edilmesi zorunludur.

Randevu alma sırasında telefon numarası verilmesi zorunludur.
Randevunuz alındığında verilen telefon numaranıza kısa mesaj ile randevu bilgileri gönderilir. Hastane girişinde ve başvurulan polikliniğe gelen mesajı göstermeniz gerekmektedir.

10 gün içerisinde, randevu almış olduğunuz bölüme, ikinci bir randevu alamazsınız.

Randevu almasına rağmen, üç (3) defa randevu gününde hastaneye başvurmayan hastaların, randevu sisteminden yararlanması engellenecektir.

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri

TELEFON:  0 (332) 241 50 00

ADRES: Akademi Mahallesi Yeni İstanbul Caddesi No:313 Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat Yerleşkesi Selçuklu/Konya

 

(Visited 20.203 times, 1 visits today)