×

Esenyurt Devlet Hastanesi Adres, Telefon,Mhrs Randevu, Sonuç

Esenyurt Devlet Hastanesi Adres, Telefon,Mhrs Randevu, Sonuç

İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Adres, Telefon,Mhrs Randevu, Sonuç  İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Adres, İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Esenyurt Devlet Hastanesi Telefon, İletişim  Bilgileri. Esenyurt Devlet Hastanesi  laboratuvar sonuçları, röntgen sonuçları ve hasta muayene rehberi. Esenyurt Devlet hastanesi kaç yataklı?

İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Devlet Hastanesi MHRS Randevu

İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

MHRS Randevu İçin Tıklayınız

İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastane  poliklinik mesai saatleri hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasındadır. Poliklinik saatlerimiz dışında hastalarımız Acil durumlarda günün 24 saati Acil Servisimizden hizmet alabilirler.
Hastanede; polikliniklerimiz randevulu sistemle hizmet vermekte olup;

İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

 

İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Merkez Bina

Adres: Fatih Mahallesi 19 Mayıs Bulvarı No:59
Esenyurt/İSTANBUL
Telefon: 0212 596 19 99
Faks: 0212 596 31 62

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi

Adres: Piri Reis Mahallesi 1993. Sokak Beygah (Sosyete) pazarı karşısı Em-Ka Bankalar Sitesi İçi No:6 Esenyurt/İSTANBUL

Telefon: 0212 852 58 24 – 0530 143 44 79
Fax: 0212 596 67 82
E-Mail: istanbuldhs28@saglik.gov.tr

Kızılay Ek Hizmet Binası

Adres: İnönü Mahallesi Sıdıka Cebecioğlu Sokak No:7 Hale İshakoğlu Kızılay Esenyurt Devlet Hastanesi Esenyurt / İSTANBUL

Telefon: 0212 596 61 00
Fax: 0212 909 04 51
E-Mail: istanbuldhs28@saglik.gov.tr

Esenyurt Devlet hastanesi kaç yataklı?

İstanbul İli Esenyurt İlçesi 250 Yataklı Devlet Hastanesi (37.527 m²).

Nisan 2005’te inşaatına başlanmış, 2 yıl içinde tamamlanmıştır. Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi  3 blok halinde yapılmıştır..

Hastanemiz, sağlık alanında birçok dalda hizmet vermektedir. Verilen bu hizmetlerin kusursuz bir şekilde yürütülmesi için teknik altyapı ve destek hizmetleri büyük önem taşımaktadır.

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi; hasta katları, yoğun bakımlar, ameliyathaneler, sterilizasyon, acil servis, tıbbi görüntüleme, laboratuvarlar, poliklinikler, bilgi işlem merkezi, yemekhane ve idari bölümlerden oluşmaktadır.

(Visited 1.376 times, 1 visits today)