×

Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Adres, Telefon, Sonuç

Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Adres, Telefon, Sonuç

İstanbul  Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Adres, Telefon; Sonuç  İstanbul İlyas Çokay Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, İstanbul İlyas Çokay Devlet Hastanesi MHRS Randevu,  Sonuç, Adres, Telefon, İletişim  Bilgileri. Merkezi Hekim Randevu Sistemi Giriş online randevu işlemleri, laboratuvar sonuçları, röntgen sonuçları ve hasta muayene rehberi

İstanbul İlyas Çokay Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastane  poliklinik mesai saatleri hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasındadır. Poliklinik saatlerimiz dışında hastalarımız Acil durumlarda günün 24 saati Acil Servisimizden hizmet alabilirler.
Hastanemizde; polikliniklerimiz randevulu sistemle hizmet vermekte olup;

 

İstanbul İlyas Çokay Devlet Hastanesi Devlet Hastanesi MHRS Randevu

İstanbul İlyas Çokay Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

Web’den;

  • Vatandaşlar, 182’nin yani sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
  • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

İstanbul İlyas Çokay Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

İstanbul İlyas Çokay Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

 

İstanbul İlyas Çokay Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres : Ferhatpaşa Mahallesi İstanbul Caddesi 34540 Çatalca / İSTANBUL

Tel :  0212 787 19 12
Fax : 0212 789 23 71

İstanbul İlyas Çokay Devlet Hastanesi Kaç Yataklı

Sayın Sağlık Bakanı, Sayın İl Sağlık Müdürü ve diğer yetkililer Kurumumuzu ziyarete gelerek gerekli incelemeleri yapmışlardır. Bu incelemeler sonucunda Sayın Sağlık Bakanımız Çatalca İlçesi için 100 yataklı yeni bir hastane yapılması çalışmalarına başlanması talimatını vermiş ve proje çalışmalarına başlanmıştır. Yataklı servisler, Acil servis, Görüntüleme Hizmetleri,Laboratuar Hizmetleri, Doğum Hizmetleri, Yoğun Bakım Ünitelerinin bulunduğu yeni hastane binamızın açılışı 17.10.2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

(Visited 209 times, 1 visits today)