×

Edirne Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Tahlil Sonuçları, Telefon, Adres

Edirne Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Tahlil Sonuçları, Telefon, Adres

Edirne Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Edirne Devlet Hastanesi Merkezi Hekim Randevu Sistemi Randevu,  Edirne Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Edirne Devlet Hastanesi Nerede, Edirne Devlet Hastanesi Ulaşım. Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi MHRS Randevu,

Edirne Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiye’de daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Edirne Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Edirne Devlet Hastanesi MHRS Giriş, Edirne Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik, Edirne Devlet Hastanesi Mhrs İptal, Edirne Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

 

Edirne Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Edirne Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Edirne Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Edirne Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Edirne Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Edirne Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Fatih Mahallesi Şehit Sercan Gedikli sokak No:1 Yeni Toki Merkez/Edirne

Tel: +90 284 214 55 10 – 17
Fax: +90 284 214 55 18

 

(Visited 844 times, 1 visits today)