Giresun Ağız ve Diş Merkezi Hastanesi Doktorları

Giresun Ağız ve Diş Merkezi Hastanesi Doktorları. Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi diş hekimlerinin listesine aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. Giresun ADSM Diş Doktorları,

GİRESUN DİŞ HASTANESİ DOKTORLARI

HASTANE 7 GÜN 24 SAAT HİZMET VERMEKTEDİR.

– POLİKLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08:30-11:30 — 13:00 – 16:30 SAATLERİ ARASINDADIR.

– ÇALIŞMA SAATLERİ DIŞINDA (HAFTA İÇİ 17:00’DAN SONRA VE  HAFTA SONLARI 24 SAAT  NÖBET HİZMETİ VERİLMEKTEDİR.

– MHRS RANDEVULARINI PANDEMİ KOŞULLARINDAN DOLAYI 182 NOLU TELEFONDAN, WEB SİTESİNDEN VEYA MOBİL MHRS UYGULAMASINDAN ALABİLİRSİNİZ.

Randevu alarak;
Sağlık Bakanlığının ( 182 ) MHRS Çağrı merkezini arayarak yada MHRS Web Randevu hizmeti ( https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu)  adresini  kullanarak merkezimizde muayene olmak için randevu alabilirsiniz.

MHRS’den randevu alıp gelen hastalarımızın tedavi işlemlerine (Dolgu,  Kanal Tedavisi, Diş Çekimi, Detertraj, Protez İşlemleri vb.) randevu verilmeksizin aynı gün başlanmaktadır.

Doğrudan Başvurarak;

  1. Tüm hastalarımızın kurumumuza Kimlik belgesi ile müracaat etmeleri gerekmektedir.(15 yaş üstü hastalarımızın kimliklerinde resim bulunmak zorundadır.)MHRS’ den randevu alan hastalarımız, randevu saatinden en geç yarım saat önce merkezimize gelmelidir.
  2. Hasta kabulden hastaya muayene barkodu verilir.
  3. Barkod ile birlikte hastaya randevu aldığı hekiminin bulunduğu kata yönlendirilir.
  4. Hasta muayene olacağı hekimin muayene odası girişinde bulunan ekrandan çağrıldığında, muayene için polikliniğe alınır.
  5. Tetkik istenmesi durumunda, röntgene gidilir. Röntgen kayıt görevlisine kayıt yaptırılır. Röntgende bulunan ekranda isminin çıkmasından sonra röntgeni çekilir. Çekim sonrasında hasta polikliniğe gider. Röntgen filmi hekimin bilgisayar ekranında otomatik olarak düşeceğinden hastalarımızın beklemesine gerek yoktur.
  6. Randevusuz hastalar hekim tercihi yapmıyorsa uygun olan hekimlere yönlendirilir.
  7.  Personelimize herhangi bir tehdit, sözlü taciz ve saldırı durumunda Sağlık Bakanlığının 14.05.2012 tarihli 2012/23 sayılı Çalışan Güvenliğinin Sağlanması Konulu Genelgesi doğrultusunda Sağlık Bakanlığı tarafından yasal işlem yapılacaktır

 

(Visited 93 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir