Bursa Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Öğrenme

Bursa Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Öğrenme. Online sonuç Sorgulama, Bursa Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçları. Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Tetkik Sonuç Sorgulama.

Bursa Halk Sağlığı (Tıbbi) Laboratuvar Sonuçları

Bursa Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları Bursa’da yaşayan vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Bursa halk sağlığı tahlil sonuç öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No, Barkod No ve Soyadı bölümlerini doldurun. Giriş butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

(Visited 1.755 times, 1 visits today)