Antalya Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları LİOS

Antalya Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları LİOS. Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Laboratuvarı Vatandaş Sonuç Sorgulama Ekranı için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvarı LIOS sisteminde sonuçları nasıl görebiliriz?
Aşağıdaki Antalya SM LIOS ana sayfada hasta sonuçları sekmesi tıklanır

Antalya Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları LİOS Vatandaş Girişi

Sağlık Bakanlığı MELİS Antalya Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Öğrenme Antalya Melis Hasta Sonuç Sorgulama, Antalya Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçları. MELİS Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Tetkik Sonuç Sorgulama.

Antalya Halk Sağlığı (Tıbbi) Laboratuvar MELİS Sonuçları

HASTA SONUÇ İŞLEMLERİ

Hasta sonuç raporları; hekiminizden alacağınız “Hasta Kayıt No” ve kimlik numaranız ile aşağıdaki link üzerinden yapılabilmektedir.

Antalya Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları Antalya’da yaşayan vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Antalya halk sağlığı tahlil sonuç öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No, Barkod No ve Soyadı bölümlerini doldurun. Giriş butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

 

(Visited 17.754 times, 1 visits today)