Başken Üniversitesi Adana Dr. Turgut Noyan Hastanesi Online Randevu

Adana Başken Üniversitesi Turgut Noyan Hastanesi Online Randevu Al. Adana Başkent Üniversitesi Dr. Turgut Noyan Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten online randevu al. Adana Başken Dr. Turgut Noyan Hastanesine Nasıl Randevu Alınır? Adana Başkent Üniversitesi Dr. Turgut Noyan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Telefonu Kaç? Adana Başkent Turgut Noyan Hastanesi Online Tahlil sonucu Alma.

Adana Başkent Dr. Turgut Noyan Hastanesi Randevu Al

Hastanenin online randevu hizmetinden faydalanabilmek için yukarıdaki linki tıkladığınızda karşınıza çıkan formda istenilen bilgileri girmeniz gerekmektedir.

Online randevu talebiniz Merkezi Randevu Sistemine iletilecektir. Randevu talebinde bulunduğunuz gün ve saatten itibaren, en geç 1 iş günü sonra talebiniz değerlendirilerek bilgi verilecektir.

Başken Üniversitesi Adana Dr. Turgut Noyan Hastanesine telefon ile randevu almanız mümkündür. Turgut Noyan Hastanesi Randevu Telefonu:

    • Merkezi Randevu Telefonu

      444 99 01

Adana Başkent Üniversitesi Dr. Turgut Noyan Hastanesinde yaptırdığınız tahlillerin sonucunu internetten online olarak almanız mümkündür. Aşağıdaki linki tıklayarak online laboratuvar sonuçları uygulama sayfasına ulaşıp tahlil sonuçlarınızı indirebilirsiniz.

Adana Başkent Üniversitesi Dr. Turgut Noyan Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

(Visited 90 times, 1 visits today)