×

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Telefon, Adres, Sonuç

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Telefon, Adres, Sonuç

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Telefon, Adres, Doktor Listesi , randevu telefonu Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi covid 19 aşı randevu, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Adres, Telefon, İletişim  Bilgileri. Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçları, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede?

MHRS Randevu Almak, Tahlil Sonuçlarını İndirmek ve Doktor Listelerine Ulaşmak için aşağıdaki ikonları  Tıklayınız

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak yukarıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları;

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastane  poliklinik mesai saatleri hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasındadır. Poliklinik saatlerimiz dışında hastalarımız Acil durumlarda günün 24 saati Acil Servisimizden hizmet alabilirler.
Hastanemizde; polikliniklerimiz randevulu sistemle hizmet vermekte olup;

Hastanemize iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : ‘butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanemizde randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Not: Sıra numaraları günlük belli kontenjan ile açılır. Kontenjanın dolması durumunda ertesi gün erkenden gelerek muayene olabilirsiniz.

(Visited 480 times, 1 visits today)

Yorum gönder