Başken Üniversitesi Adana Yüreğir Hastanesi Online Randevu Alınabilir.

Başken Üniversitesi Adana Yüreğir Hastanesi Online Randevu Alınabilir. Adana Başkent Üniversitesi Yüreğir Hastanesi İnternetten online randevu al. Adana Başken Yüreğir Hastanesine Nasıl Randevu Alınır? Adana Başkent Üniversitesi Yüreğir Hastanesi Randevu Telefonu Kaç? Adana Başkent Yüreğir Hastanesi Online Tahlil sonucu Alma.

Adana Başkent Yüreğir Hastanesi Randevu Al

Adana da ki Başkent Hastaneleri merkezi sisteme bağlı olarak Turgut Noyan Hastanesi Web sayfası üzerinden online işlem gerçekleştirmektedir.

Hastanenin online randevu hizmetinden faydalanabilmek için yukarıdaki linki tıkladığınızda karşınıza çıkan formda istenilen bilgileri girmeniz gerekmektedir.

Online randevu talebiniz Merkezi Randevu Sistemine iletilecektir. Randevu talebinde bulunduğunuz gün ve saatten itibaren, en geç 1 iş günü sonra talebiniz değerlendirilerek bilgi verilecektir.

Başken Üniversitesi Adana Yüreğir Hastanesine telefon ile randevu almanız mümkündür. Yüreğir Hastanesi Randevu Telefonu:

    • Merkezi Randevu Telefonu

      444 99 01

Adana Başkent Üniversitesi Yüreğir Hastanesinde yaptırdığınız tahlillerin sonucunu internetten online olarak almanız mümkündür. Aşağıdaki linki tıklayarak online laboratuvar sonuçları uygulama sayfasına ulaşıp tahlil sonuçlarınızı indirebilirsiniz.

Adana Başkent Üniversitesi Yüreğir Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

(Visited 117 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir