Adana Halk Sağlığı Laboratuvarı Sonuç LİOS Vatandaş Girişi

Adana Halk Sağlığı Laboratuvarı Sonuç LİOS Vatandaş Girişi, Adana Halk Sağlığı Laboratuvarı  Aile Hekimliği Tahlil Sonuçları LİOS. Adana İl Sağlık Müdürlüğü Tahlil Sonuçları Vatandaş Sonuç Sorgulama Ekranı için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Adana İl Sağlık Müdürlüğü Perihan Gizer Halk Sağlığı Laboratuvarı LIOS sisteminden sonuçları nasıl görebiliriz?
Aşağıdaki Adana SM LIOS ana sayfada hasta sonuçları sekmesi tıklanır. Ayrıca Adana Halk Sağlığı Laboratuvarı sonuçlarını Sağlık Bakanlığı MELİS hasta sonuç veya e-Nabız sistemi üzerinden de öğrenebilirsiniz.

Adana Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları LİOS Vatandaş Girişi

Sağlık Bakanlığı Melis uygulamasından Adana Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Online Sonuçları Sorgulama, Adana Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçları. Adana İl Sağlık Müdürlüğü Tetkik Sonuç Sorgulama.

Adana Halk Sağlığı (Tıbbi) Laboratuvar Sonuçları MELİS

HASTA SONUÇ İŞLEMLERİ

Adana halk Sağlığı Laboratuvarı Sağlık Ocağı (Aile Sağlığı Merkezi)  kan ve idrar tahlili sonuçlarını e*Nabız sistemi üzerinden de öğrenebilirsiniz.

E-NABIZ GİRİŞ

 

Antalya Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları Adana’da yaşayan vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Adana İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Adana halk sağlığı tahlil sonuç öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No, Doğum yılı Barkod No bölümlerini doldurun. Sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

 

(Visited 535 times, 1 visits today)