Almanya Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Hastanesi

Almanya Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Almanya Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Hastanesi İnternet Randevu, Almanya Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Hastanesi telefon ile Randevu. Almanya Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Hastanesi tahlil sonuçları, Almanya Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Hastanesinde hangi bölümler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Deutschland Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Krankenhaus Telefon Adresse und weitere Kontaktinformationen, Deutschland Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Krankenhaus Internet Termin, Deutschland Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Krankenhaus Termin telefonisch. Deutschland Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Krankenhausanalyse Ergebnisse, Deutschland Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Krankenhaus können Sie lernen, welche Teile sind.

Almanya Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Hastanesi İnternet Randevu: Almanya Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda.

Almanya Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Hastanesi İnternet Randevu

Almanya Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Hastanesi Telefon İle  Randevu: Almanya Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 030/365 01-267 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

030/365 01-267

Almanya Gemeinschaftskrankenhaus Havelhöhe Hastanesi İletişim Bilgileri: Özel Mediyaşam Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Adres: Kladower Damm 221 14089 Berlin 
Telefon
: 030 365 01-0
Faks:
 030 365 01-366
e-Posta: info@havelhoehe.de

ALMANYA GEMEİNSCHAFTSKRANKENHAUS HAVELHÖHE HASTANESİ BÖLÜMLERİ

BÖLÜMLER VE MERKEZLERI ABTEILUNGEN UND ZENTREN
onkoloji merkezi Onkologisches Zentrum
Bütünleştirici Ağrı Tıp Integrative Schmerzmedizin
kontinans merkezi Kontinenzzentrum
anestezi Anästhesie
cerrahlık Chirurgie
Diabetoloji Diabetologie
İlk Yardım / Acil Odası Erste Hilfe/Notaufnahme
Gastroenteroloji Gastroenterologie
Plastik Cerrahi ve El Cerrahisi Plastische Chirurgie & Handchirurgie
ebelik Geburtshilfe
geriatri Geriatrie
jinekoloji Gynäkologie
yoğun bakım Intensivmedizin
kardiyoloji Kardiologie
Palliativstation Palliativstation
Pnömolojide Pneumologie
psikosomatik tıp

Psychosomatik

(Visited 180 times, 1 visits today)