×

Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi

Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi

Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi tahlil sonuçları, Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesinde hangi bölümler olduğunu öğrenebilirsiniz.

2007 yılı aralık ayında yeni binasında halkımızın hizmetine girmiştir. Hastanemiz açıldığı tarihteki 120 olan yatak kapasitemiz hergün artan ihtiyaç nedeniyle bu sayı bugün 160 a ulaşmıştır. Hastanemiz KKTC nin Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinden sonra  ikinci büyük devlet hastanesidir .Bu gün hastanemiz bünyesinde  53 Doktor , 134  Hemşire , 79 sağlık personeli ,36 İşci ile Gazi Mağusa ve Yeni İskele halkına hizmet vermektedir.

Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda.

Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi Poliklinik Randevu

Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. +90 392 364 8520 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

+90 392 364 8520

Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları: Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri: Kıbrıs Gazimağusa Devlet Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Adres: Gazimağusa Devlet Hastanesi Salamis Yolu, Gazimağusa K.K.T.C.
Telefon: +90 392 364 9146              +90 392 364 9147
Faks:
 +90 392 364 9146
e-Posta: info.gmdh@gov.ct.tr

KIBRIS GAZİMAĞUSA DEVLET HASTANESİ BÖLÜMLERİ

Cerrahi Birimler Dahili Birimler Diğer Birimler
Anastezi ve Reanimasyon
Cilt Hastalıkları
112 Hızır
Genel Cerrahi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Acil Servis
Göz Dahiliye Ağız ve Diş Sağlığı
Kadın Hastalıkları ve Doğum Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Diyabet
Kulak Burun Boğaz (KBB) Göğüs Hastalıkları Hemodiyaliz
Nöroşuriji (Beyin Cerrahisi) Kardiyoloji Kan Bankası
Ortopedi ve Travmalotoji Nöroloji Patoloji
Üroloji Pisikiyatri Yoğun Bakım
Radyoloji
(Visited 936 times, 1 visits today)