Konya Halk Sağlığı Laboratuvarı Sonuç Sorgulama

Konya Halk Sağlığı Laboratuvarı Sonuç Sorgulama. Konya Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları Öğrenme, Konya Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçları. Konya İl Sağlık Müdürlüğü Tetkik Sonuç Sorgulama.

Konya Halk Sağlığı (Tıbbi) Laboratuvar Sonuçları

HASTA SONUÇ İŞLEMLERİ

Konya Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları Konya’da yaşayan vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Konya İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Konya halk sağlığı tahlil sonuç öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No, Doğum yılı Barkod No bölümlerini doldurun. Sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

(Visited 25.497 times, 1 visits today)