Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi MHRS Randevu Alma, İletişim

Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.


Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları: Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri

Adres : Çay Mahallesi, Topbaşı Mevki 67900 Çaycuma/Zonguldak
Tel : +90.372 615 82 22
Fax: +90.372 615 85 05
E-Mail: zonguldakdhs2@saglik.gov.tr

(Visited 923 times, 1 visits today)