×

Yozgat Şehir Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Yozgat Şehir Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Yozgat Şehir Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Yozgat Şehir Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Yozgat Şehir Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Yozgat Şehir Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Yozgat Şehir Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Yozgat Şehir Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Yozgat Şehir Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. Yozgat Şehir Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Yozgat Şehir Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Yozgat Şehir Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Yozgat Şehir Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Yozgat Şehir Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Yozgat Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Yozgat Şehir Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Yozgat Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Yozgat Şehir Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları: Yozgat Şehir Devlet Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Yozgat Şehir Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Yozgat Şehir Devlet Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsinizsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

Ayrıca Yozgat Şehir Hastanesi ile ilgili bilgilere ulaşmak için resmi internet adresi olan https://yozgatsehir.saglik.gov.tr/   linki tıklayabilirsiniz

Yozgat Şehir Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Yozgat Şehir Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. No:8 MERKEZ/YOZGAT

Tel: 444 20 66
0354 219 00 10 – 0354 219 00 75

Fax: 0354 502 03 01

E-mail: yozgatsehir@saglik.gov.tr

Yozgat Şehir Hastanesi 2017 yılının Nisan ayında törenle açıldı.

Yatak Kapasitesi: 475

Poliklinik Sayısı: 113

Ameliyathane Sayısı: 18

Yoğun Bakım Yatak Sayısı: 88

(Visited 1.342 times, 1 visits today)