×

Sürekli Mide Bulatısı İçin MHRS’den Hangi Doktora Randevu Alınır?

Sürekli Mide Bulatısı İçin MHRS’den Hangi Doktora Randevu Alınır?

Sürekli Mide Bulantısı İçin MHRS’den Hangi Doktora Randevu Alınır? Merkezi Hekim Randevu Sisteminden internetten veya alo 182 nolu çağrı merkezi telefonundan randevu almak isteyin vatandaşların hangi poliklinikten randevu almaları gerektiğini bilmedikleri için sık sık hastalığını ilgilendirmeyen branşlardan randevu aldıkları sitemize gelen yorumlardan anlaşılmaktadır.

Mide bulantısı tek başına bir hastalık değildir ancak birçok hastalığın belirtisi olarak ortaya çıkabilir. Bu nedenle öncelikle temel tıp bilgisi ile değerlendirilmesi gerektiği için birinci basamak sağlık tesisinden başlamak gerekir.

Mide bulantısı için hangi doktordan Mhrs Randevu Alınır? | RANDEVU AL

Mide bulantısı için hangi doktordan Mhrs Randevu Alınır? Mide bulantısı için hangi branştan mhrs randevusu alınır?Mide bulantısı için hangi hekimden randevu almalıyım?

Mide bulantısının pek çok farklı nedeni olabilir ancak bu nedenler arasında en sık görülenleri; migren, araç tutması, aşırı alkol kullanımı, stres, kaygı, vertigo ve gıda zehirlenmeleridir. Gebelik döneminde de yaşanan sabah bulantıları oldukça yaygındır. Bazı yiyecekler mide bulantısını şiddetlendirirken bazıları hafiflemesine yardımcı olabilir. Kişi düzenli olarak mide bulantısı yaşıyor ve nedenini tam olarak tespit edememişse mutlaka alta yatan bir sebebin varlığını araştırmak için doktora başvurarak gerekli tetkikleri yaptırmalıdır.

Mide bulantısı için hangi doktordan MHRS Randevusu alabilirim.
-Öncelikle Aile Hekiminden Mhrs Randevu alıp muayene olmanızı tavsiye ederiz.
-Doğrudan uzmana gidecekseniz Dahiliye Uzmanından MHRS Randevu alabilirsiniz.

(Visited 105 times, 1 visits today)