Migren İçin Hangi Doktordan Randevu Alınır?

Migren İçin Hangi Doktordan Randevu Alınır? Migren ağrısı olan hastalar hangi branş hekiminden sıra numarası alarak muayene olabilirler. Migren sık görülen bir şikayet olsada bazen hastalar hangi hekimden randevu alacakların karıştırmaktalar.

Merkezi Hekim Randevu Sistemini kullanarak randevu almak ve muayene olmak isteyen hastaların hangi branştan randevu alması gerektiğini yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Migren için hangi doktordan Mhrs Randevu Alınır? Migren bulantısı için hangi branştan mhrs randevusu alınır?Migren bulantısı için hangi hekimden randevu almalıyım?

Migrende baş ağrısı ön plandadır. Bu nedenle sadece bir baş ağrısı olarak bile algılanabilir ama tüm bedeni ilgilendiren bulantı, kusma, ishal, terleme, yorgunluk benzeri şikâyetler çoğunlukla baş ağrısına eşlik eder.

Huzursuzluk, sinirlilik, koku, ses, ışık gibi uyaranlara aşırı hassasiyet genel belirtilerdir. Yarım ya da tam görememe, konuşma güçlüğü, uyuşukluktan yarı felce kadar değişen güçsüzlük, dengesizlik, baş dönmesi ve nadiren bayılma gibi fokal nörolojik bulgular da gelişebilir.

Migren için hangi doktordan MHRS Randevusu alabilirim.
-Öncelikle Aile Hekiminden Mhrs Randevu alıp muayene olmanızı tavsiye ederiz.
-Doğrudan uzmana gidecekseniz Nöroloji Uzmanından MHRS Randevu alabilirsiniz.

(Visited 205 times, 1 visits today)