SGK Cep Telefonu Beyanı, SGK Cep Telefonuna Mesaj Talebi

SGK Cep Telefonu Beyanı, SGK Cep Telefonuna Mesaj Talebi. SGK Telefon Kayıt, SGK Cep Telefonu bilgisi Beyanı e-Devlet. SGK kayıtlarında cep telefonuz var ise SGK size bilgi göndermektedir. Adınıza yazılan reçete bilgisi ve e Reçete numarası SMS olarak çep telefonunuza gelir. İlacınızı aldığınızda da aldığınız ilaç ve ödediğiniz katılım payı bilginiz yine cep telefonunuza gelmektedir.

E-DEVLET SGK CEP TELEFONU BEYANI BİLGİSİ

SGK tarafından cep telefonuna yapılan bildirimlerden yararlanmak istiyorsanız öncelikle www.turkiye.gov.tr adresine girerek cep telefonu beyanında bulunmanız gerekmektedir.

Yukarıdaki linki tıklayarak e-devlette SGK cep telefonu bilgisi beyanı işlem menüsüne ulaşabilir güncel cep telefonu bilgilerinizi SGK kayıtlarına işleyebilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumunda cep telefonu kaydı olanlara bazı projeler kapsamında SMS ile ücretsiz bilgilendirme yapılmaktadır.

Kurumun ücretsiz SMS hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız cep telefonunuzu kaydedebilirsiniz. Eğer kayıtlı cep telefonunuz varsa numaranızı güncelleyebilir veya silebilirsiniz.

Telefon numarasının doğru olması ve numara değişikliği durumunda yine bu sayfayı kullanarak numaranın güncellenmesi tamamen sizin sorumluluğunuzda olup, telefon numarasının yanlış olmasından kaynaklanan hiçbir maddi ve manevi zarardan kurumumuz kesinlikle sorumlu olmayacaktır.

Cep telefonu numaranızı girdikten sonra;

Bilgilendirme metnini okudum onaylıyorum.

kutucuğundan beyanınızı onaylayınız.

(Visited 61 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir