Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi İnternet Randevu, Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi MHRS Randevu, Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi telefon ile Randevu. Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi Online tahlil sonuçları, Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi Röntgen Sonuçları, Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi İnternet Randevu: Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi Telefon İle  Randevu: Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları: Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Samsun Fiziksel Tıp Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Telefon : +90 (362) 440 00 37
Fax : +90 (362) 440 54 20
E-posta : samsunftr@saglik.gov.tr
Adres : Reşadiye Mah.Dr.Kamil Furtun Sk. Dr. Mehmet Aydın Sağlık Kompleksi No:8 D:No:8 İlkadım/Samsun

(Visited 300 times, 1 visits today)