×

Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi İnternet Randevu, Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi MHRS Randevu, Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi telefon ile Randevu. Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Online tahlil sonuçları, Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Röntgen Sonuçları, Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi İnternet Randevu: Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Telefon İle  Randevu: Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Tahlil Sonuçları: Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Sakarya Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Bahçelievler Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No:66/A Serdivan – Sakarya

Tel: 0264 2293160-61
Tel: 0264 2294201
Tel: 0264 2291600
Tel: 0264 2291600
Fax: 0264 2294319
Laboratuvar Birimi: 5585
Röntgen Birimi: 5590

Vergi Kimlik Numarası Bilgisi

Döner Sermaye Vergi Numarası: 7400305989
Genel Bütçe Vergi Numarası: 0790361331

(Visited 1.391 times, 1 visits today)