Özel Medigold Sultan Hastanesi Telefon, Randevu Alma

Özel Medigold Sultan Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Özel Medigold Sultan Hastanesi İnternet Randevu, Özel Medigold Sultan Hastanesi telefon ile Randevu. Özel Medigold Sultan Hastanesi tahlil sonuçları, Özel Medigold Sultan Hastanesinde hangi bölümler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Özel Medigold Sultan Hastanesi İnternet Randevu: Özel Medigold Sultan Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda.

Özel Medigold Sultan Hastanesi İnternet Randevu

Özel Medigold Sultan Hastanesi Telefon İle  Randevu: Özel Medigold Sultan Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 444 8 364  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

444 8 364

Özel Medigold Sultan Hastanesi Tahlil Sonuçları: Özel Medigold Sultan Hastanesi tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Özel Medigold Sultan Hastanesi Tahlil Sonuçları

Özel Medigold Sultan Hastanesi İletişim Bilgileri: Özel Medigold Sultan Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Özel Medigold Tıp Merkezi

Adres : Sultançiftliği Mah. Eski Edirne Asfaltı No :623/A 34265 Sultangazi / İstanbul Türkiye

Telefon:  444 8 364

Faks: 0 212 476 49 00

Eposta: info@medigold.com.tr

Özel Medigold Sultan Hastanesi

Adres : Uğur Memcu Mah Mah. Eski Edirne Asfaltı No:608/A-B Sultangazi İstanbul Türkiye

Telefon:  444 8 364

Faks: 0 212 668 28 75

Eposta: info@medigold.com.tr

ÖZEL MEDİGOLD SULTAN HASTANESİ BÖLÜMLERİ
(Visited 360 times, 1 visits today)