Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Mhrs Randevu

Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Mhrs Randevu,Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi. Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS Randevu,Doktor Listesi, Tahlil-Röntgen  Sonuçları. Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS Randevu, Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları, Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nerede, Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım.

Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS Giriş, Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Mhrs Üyelik, Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Mhrs İptal, Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
 • Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Web’den;

 • Vatandaşlar, 182’nin yani sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
 • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal Edilir?

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından en az 80 dakika önce yapılmalıdır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

Web’den;

 • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
 • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
 • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR
1. Laboratuvar sonuçlarına internet üzerinden erişebilmek için istenen sorgu bilgilerini nüfus cüzdanınızda yer aldığı şekilde giriniz.
2. Bilgisayarınızda ya da mobil cihazınızda (.pdf) oynatıcı (Adobe Reader) programının yüklenmiş ve güncel olduğuna dikkat ediniz.
Cihazınızda (.pdf) oynatıcı (Adobe Reader) programı yok ise verilen linke tıklayarak indirebilirsiniz. ( http://get.adobe.com/tr/reader/)
3. Yukarıda belirtilen maddelere rağmen laboratuvar sonuçlarınıza erişemiyorsanız farklı tarayıcılar üzerinden erişmeyi deneyiniz.
4. Barkod üzerindeki kişisel bilgilerinizi (T.C. Kimlik No vb.) ikinci kişi/kişilerle paylaşmayınız.
5. Hasta kayıt ve kabul işlemleri esnasında e-mail bilginizin güncel olduğundan emin olunuz.
6. “Sorgula” butonuna basıldıktan sonra açılacak ekranda “Rapor” butonuna basıldıktan sonra,
ekrana çıkabilecek “pop-up” engellemelerinde “İzin Ver” seçeneği kullanılmalıdır.

Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Röntgen Sonuçları İçin Tıklayınız

Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Telefon: (0222) 237 42 00
Faks: (0222) 224 20 24
Adres: Hoşnudiye Mahallesi Ahmet Kanatlı Caddesi No: 4
(Visited 178 times, 1 visits today)