Özel Acıbadem Hastanesi Yeni Şubesi Hollanda’da Açıldı

Özel Acıbadem Hastanesi Yeni Şubesi Hollanda’da Açıldı

Acıbadem Sağlık Grubu’nun 1 Mayıs 2017 tarihi itibariyle en yeni üyesi Acıbadem International Medical Center, Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da 13 tıbbi branş, 24 poliklinik odası, 4 yatak, 2 donanımlı ameliyathane ve güncel teknoloji görüntüleme sistemleri ile hizmet vermeye başladı.

5000 m2  Kapalı Alan

5000 metrekarelik kapalı alan içerisinde hizmet veren Acıbadem International Medical Center, poliklinik hizmetlerinin yanı sıra günübirlik cerrahi tedavi hizmetleri de sunuyor.

Tüm branşların tanı ve tedavi sürecinde birlikte çalıştığı multidisipliner yapıda hizmet veren Acıbadem International Medical Center, uzman doktorları eşliğinde hastalarına 48 saat içerisinde randevu alma olanağı sunuyor.

Acıbadem International Medical Center özel sigortalar ile anlaşmalı olarak hizmet veriyor.

Tıbbi Birimler

Bünyesinde Anestezi ve Ağrı Tedavisi, Ağız ve Diş Sağlığı, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Jinekoloji, Kardiyoloji, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi, Plastik Cerrahi , Radyoloji ve Üroloji olmak üzere 13 tıbbi branşta hizmet veriyor.

Acıbadem International Medical Center, yakın zamanda Çocuk Hastalıkları, Dermotoloji ve Gastroenteroloji’nin de eklenmesiyle 16 branş ile hizmet veriyor olacak. Acıbadem International Medical Center’da tıbbi branşların yanı sıra laboratuvar hizmetleri ve fizyoterapi hizmetleri veriliyor.

Medikal Teknolojiler

Acıbadem International Medical Center’da 1,5 Tesla MR, CT, X-Ray ve ileri USG gibi güncel görüntüleme teknolojilerinin yanı sıra ECG (Elektrokardiyograf), Efor Testi, Odyometrik İncelemeler, Panoromik Diş Röntgeni uygulamaları sunuluyor.

Odalar

Acıbadem International Medical Center’da hasta odaları, hasta ve hasta yakınlarının tüm ihtiyaçlarını karşılaşabilmelelerine olanak tanıyor.

Otopark

Acıbadem International Medical Center’ın misafirlerin ücretsiz olarak kullanabileceği 60 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor.

Kafeterya

Sanat temalı kafe-restoranda sağlıklı yemek seçenekleri sunulurken, bu alan yerli ve yabancı hastalar ve hasta yakınları için çalışma alanı olarak da kullanabiliyor.

İletişim Bilgileri:

Adres: Arlandaweg 100 1043HP Amsterdam
Telefon: +31 020 238 8800 / 444 55 44
E-Posta: info@acibademimc.com

Detaylı Bilgi İçin; www.acibademimc.com

(Visited 217 times, 1 visits today)