Niğde AMATEM Randevu ve İletişim Bilgileri

Niğde’de Bulunan AMATEM Merkezlerinin adı, adresi, telefon numarası, diğer iletişim bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Niğde AMATEM Merkezlerine nasıl randevu alabileceğinizi, Niğde AMATEM MHRS Randevu, Niğde AMATEM Telefon ile randevu işlemlerini yazımızın içinde detaylı anlatacağız.

Niğde AMATEM Randevu ve İletişim Bilgileri

Niğde’de AMATEM hizmeti veren hastane Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Niğde Devlet Hastanesi) AMATEM.


Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi AMATEM Randevu ve İletişim Bilgileri:

Sağlık Bakanlığına bağlı Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Niğde Devlet Hastanesi) AMATEM Merkezi ayaktan hizmet vermektedir. 

MHRS Randevu: Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Niğde Devlet Hastanesi) AMATEM MHRS Randevu alınabilmektedir. Bu AMATEM merkezinden MHRS Randevu alabilmek için www.mhrs.gov.tr adresinden internetten online olarak randevu alınabildiği gibi ALO 182 MHRS Çağrı merkezinden de canlı operatörlere bağlanarak randevu alabilirsiniz.

İletişim:

  • Adres: Aşağı Kayabaşı Mah. Hastaneler Cad.
    Kumluca Mevki 51100 Merkez, NiğdeTel: +90.388 232 22 20
    Fax: +90.388 212 14 11
    E-Mail: nigdedhs5@saglik.gov.tr
  • Randevu Telefonu: 182
ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI 03882322220  AŞAĞI KAYABAŞI MAHALLESİ HASTANELER CADDESİ KUMLUCA MEVKİ / NİĞDE
(Visited 1.200 times, 1 visits today)