Muğla Fethiye Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Telefon, Adres, Doktorları

Muğla Fethiye Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Telefon, Adres, Doktorları. Muğla Fethiye Devlet Hastanesi MHRS Randevu Alma, Online Doktor Çalışma Listesi ve Tahlil Sonuçları, Aşı Randevu, Muğla Fethiye Devlet Hastanesi Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru güncel bilgiler,

Nasıl Muayene Olurum?

MHRS RANDEVU ALABİLİRSİNİZ

Merkezi Hastane Randevu Sistemini Telefon Hattı (182) MHRS Randevu numarasını arayabilirsiniz.

Hasta kayıt bölümüne, sadece T.C kimliğiniz ile başvurmanız yeterlidir. Bu bölümden almış olduğunuz kayıt fişi ile ilgili poliklinik kapısındaki monitörden sıra numaranızı takip ederek muayenenizi en kısa sürede olabilirsiniz. Sağlık güvencesi olmayan hastalar ücretli muayene olabilir.

Nasıl Randevu Alınır?

MHRS Randevu alma ana kanalları şu şekildedir:

ALO 182 çağrı merkezi, MHRS web sitesi (https://www.hastanerandevu.gov.tr / https://www.mhrs.gov.tr), MHRS mobil uygulaması MHRS üzerinden randevu alabilmek için ALO 182 hattımızı arayarak operatörlerimizden destek alabilirsiniz.

Web’den randevu almak için; Daha önceden üyelik kaydınız yok ise “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz mevcut ise kimlik numaranız ve şifrenizle istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

MHRS mobilde randevu almak için ise akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.


Muğla Fethiye Devlet Hastanesi Doktor Listesi
Muğla Fethiye Devlet Hastanesi Doktor  listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlara ulaşabilirsiniz. Hekim listesi muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor  Listesi İçin Tıklayınız


Muğla Fethiye Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

Muğla Fethiye Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Muğla Fethiye Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız


Muğla Fethiye Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Fethiye Devlet  Hastanesi
Akarca Mahallesi  Mustafa Kemal Bulvarı no:212 Fethiye/ MUĞLA

Tel: +90.252 613 35 46-47-48
Fax: +90.252 613 35 45
E-Mail: fethiyedh@saglik.gov.tr

(Visited 4.227 times, 1 visits today)