×

Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim Araştırma Hastanesi Mhrs Randevu Al

Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim Araştırma Hastanesi Mhrs Randevu Al

Ankara Keçiören Atatürk Sanatoryum Eğitim Araştırma Hastanesi Mhrs Randevu , Ankara Keçiören Atatürk Sanatoryum Eğitim Araştırma Hastanesi MHRS Randevu Al, Ankara Keçiören Atatürk Sanatoryum Eğitim Araştırma Hastanesi Merkezi Hekim Randevu Sistemi internetten online randevu alma, telefon ile alo 182 MHRS Çağrı merkezini arayarak telefon ile randevu alma. Ankara Keçiören Atatürk Sanatoryum Eğitim Araştırma Hastanesi hasta kabul birimine şahsen başvurarak poliklinik randevu alınabilir. Ankara Atatürk Sanatoryum Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi muayene sırası alma.

Ankara Atatürk Sanatoryum Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Sağlık Bakanlığı Merkezi Randevu Sisteminden Online Randevu Alınabilir.

MHRS.GOV.TR VATANDAŞ GRİŞİ TIKLAYINIZ

Ankara Atatürk Sanatoryum Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi e-Devletten Online Randevu Alınabilir.

TURKİYE.GOV.TR E-DEVLET GRİŞİ TIKLAYINIZ

Ankara Atatürk Sanatoryum Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Telefon İle Randevu Alınabilir.

ALO 182

Ankara Atatürk Sanatoryum Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Randevusuz Hasta Kabulü:

VAR

Ankara Atatürk Sanatoryum Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi İnternetten Online Tahlil Sonuçları Alınabilir

LABORATUVAR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Ankara Atatürk Sanatoryum Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

TELEFON: 0 312 356 90 00 – 03 – 05 – 07

ADRES: Sanatoryum Cad. Pınarbaşı Mah. Ardahan Sok. No: 25 Pınarbaşı/Keçiören/ANKARA

 

Ankara Atatürk Sanatoryum Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Eğitim Araştırma Hastanesi Aşı Randevu; covid 19 aşı randevu alınabilir. Ankara Atatürk Sanatoryum Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi randevu telefonu kaç?  Ankara Atatürk Sanatoryum Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri, Ankara Atatürk Sanatoryum Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Online tahlil sonuçları yukarıdaki tabloda verilmiştir.

Ankara Atatürk Sanatoryum Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Eğitim Araştırma Hastanesinde Nasıl Muayene Olurum?

1. Sağlık Bakanlığı Merkezi hekim Randevu Sistemi MHRS Vatandaş Girişinden “T.C. Kimlik No” ve “Parola” girilerek online ve ücretsiz olarak dilediğiniz güne randevu alıp sıra beklemeden muayene olabilirsiniz.

2. e-Devlet şifreniz var ise turkiye.gov.tr uygulamasından giriş yaparak online ve ücretsiz olarak dilediğiniz güne randevu alıp sıra beklemeden muayene olabilirsiniz.

Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

3. Telefon İle Randevu ALO 182 MHRS ÇAĞRI MERKEZİ aranabilir.

4. Hastanenin Hasta Müracaat, hasta Kabul, Hasta Kayıt gibi birimlerinden sıra numarası alarak muayene olabilirsiniz. Pandemi döneminde sıra numarası acil haller dışında verilmemekteydi ancak tedbirler esneyince tekrar verilmeye başladı.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

(Visited 1.097 times, 1 visits today)