×

MHRS’den Aynı Gün İçin Randevu Alınabilir mi?

MHRS’den Aynı Gün İçin Randevu Alınabilir mi?

MHRS’den Aynı Gün İçin Randevu Alınabilir mi? Merkezi Hekim Randevu Sistemini kullanarak hekim randevusu almak isteyen siz değerli vatandaşlarımız aynı gün Alo182 nolu numarayı arayarak veya www.mhrs.gov.tr internet üzerinden aynı güne randevu almanız şimdilik mümkün değildir.

MHRS’den Aynı Güne Randevu Alınabilir mi?

Yazının Türü : Araştırma / Makale

Yazının Amacı : MHRS’den en erken hangi güne randevu alınabilir? MHRS’den aynı güne randevu alınabilir mi? Yazımız ile bu sorulara cevap bulmanız sağlanacaktır.

Kaynak / Dayanak : Yazı içerisinde kullanılan bazı bilgiler Sağlık Bakanlığı MHRS web sayfası ( www.mhrs.gov.tr) adresinden alınmıştır.

İçerik :

Merkez Hekim Randevu sisteminden hastane, diş merkezi randevusu alan vatandaşlar en erken bir gün sonraya randevu alabilirler.

Örneğin 18.07.2017 tarihinde MHRS’den randevu almaya çalışan bir vatandaşımız en erken 19.07.2017 Tarihine randevu alabilirler.

Ancak aile hekimlerine randevu alma da bir farklılık vardır. Aile hekimlerine aynı güne randevu alabilmektesiniz.

Örneğin 18.07.2017 tarihinde MHRS’den randevu almaya çalışan bir vatandaşımız en erken 18.07.2017 Tarihine randevu alabilirler.

MERKEZİ HEKİM RANDEVU SİSTEMİ RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ve ağız ve diş sağlığı merkezlerine sabah saat 07:00’ye kadar aynı gün içerisine, 07:00’den sonra ise en erken 1, en geç 15 gün sonrasına randevu oluşturabilirsiniz.

Aile hekimlerinden de aynı güne (en erken yarım saat sonrasına) , en geç 15 gün sonrasına randevu alınabilmektedir.

(Visited 1.462 times, 1 visits today)