MHRS Üyelik Hesap Bilgileri Değiştirme

MHRS Üyelik Hesap Bilgileri Değiştirme. MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi), yeni üye kaydı sırasında girdiğiniz bilgilerde değişiklik olduğunda veya sonradan girdiğiniz bilgiler değişti ise MHRS hesabınızdaki bu bilgileri nasıl değiştirebilirsiniz? Kimlik Bilgisi- İletişim Bilgisi ve Parola Değiştirme.

https://www.mhrs.gov.tr adresinden randevu al bölümüne girdiğinizde, kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ekranın sağ üst kısmında yer alan adınız ve soyadınızın yazdığı mavi ikon üzerine geldiğinizde hesabınız gelecektir. buradan “Hesap Bilgilerim” kısmından ilgili değişikliği yapabilirsiniz.

MHRS Üyelik Bilgilerimde Nasıl Değişiklik Yapabilirim ?

Yazının Türü : Araştırma / Makale

Yazının Amacı : Sağlık Bakanlığı tarafından devlet hastaneleri, ağız diş merkezleri, aile hekimlerinden randevu almak için kurulmuş olan MHRS kişisel hesap bilgilerinin nasıl değiştirileceğini öğreneceğiz.

Kaynak / Dayanak : Yazı içerisinde kullanılan bazı bilgiler Sağlık Bakanlığı MHRS web sayfası ( www.mhrs.gov.tr) adresinden alınmıştır.

Tanımlar : Bu yazıda geçen;

MHRS : Merkezi Hekim Randevu Sistemi

SB : Sağlık Bakanlığı

ifade etmektedir.

İçerik :

MHRS randevu sisteminde kayıtlı olan kişisel verilerinizi güncelleyebilirsiniz. Yeni veya değişiklik olan bilgilerinizi kaydedebilirsiniz. Hatalı bilgileri düzeltebilirsiniz.

https://www.hastanerandevu.gov.tr ya da https://www.mhrs.gov.tr adresinden randevu al bölümüne girdiğinizde, kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ekranın sağ üst kısmında yer alan adınız ve soyadınızın yazdığı mavi ikon üzerine geldiğinizde hesabınız gelecektir. buradan “Hesap Bilgilerim” kısmından ilgili değişikliği yapabilirsiniz.

MHRS Mobil uygulamasından da kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaparak “Hesap Bilgileri” bölümünden istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

MHRS RANDEVU SİTEMİNE GİRİŞ YAPINIZ!!!

 

(Visited 6.806 times, 1 visits today)