×

Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu Telefon, Adres

Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu Telefon, Adres

Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu Alma, Online Doktor Çalışma Listesi ve Tahlil Sonuçları, Aşı Randevu, Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru güncel bilgiler,

Nasıl Muayene Olurum?

MHRS RANDEVU ALABİLİRSİNİZ

Merkezi Hastane Randevu Sistemini Telefon Hattı (182) MHRS Randevu numarasını arayabilirsiniz.

Hasta kayıt bölümüne, sadece T.C kimliğiniz ile başvurmanız yeterlidir. Bu bölümden almış olduğunuz kayıt fişi ile ilgili poliklinik kapısındaki monitörden sıra numaranızı takip ederek muayenenizi en kısa sürede olabilirsiniz. Sağlık güvencesi olmayan hastalar ücretli muayene olabilir.

Nasıl Randevu Alınır?

MHRS Randevu alma ana kanalları şu şekildedir:

ALO 182 çağrı merkezi, MHRS web sitesi (https://www.hastanerandevu.gov.tr / https://www.mhrs.gov.tr), MHRS mobil uygulaması MHRS üzerinden randevu alabilmek için ALO 182 hattımızı arayarak operatörlerimizden destek alabilirsiniz.

Web’den randevu almak için; Daha önceden üyelik kaydınız yok ise “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz mevcut ise kimlik numaranız ve şifrenizle istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

MHRS mobilde randevu almak için ise akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.


Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hastanesi Doktor Listesi
Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor  listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlara ulaşabilirsiniz. Hekim listesi muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor  Listesi İçin Tıklayınız


Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız


Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Ana Bina Adres : Çepni Mah.İnönü Caddesi No:176 Merkez ÇORUM

Hasapaşa Sempt Pol. Adresi : Gülabibey Mah. Millet Cad. No: 81/B

Bahçelievler Sempt Pol. Adresi : Bahçelievler Mah. Çamlık Cad. No:88

Telefon : +90. (364) 219 30 00
Fax : +90. (364) 219 30 30

Belge Geçer :
E-Posta : corumdhs7@saglik.gov.tr

Ulaşım için : (2A-4A-4B-6A-8A-8B-9A
10A-11A-11B-11C-13A-14A-16A)
Nolu Belediye Otobüsleri

(Visited 4.700 times, 1 visits today)