×

MHRS Üyelik Açma, MHRS Portal Üye Olmak ve MHRS Kayıt İçin Tıklayınız

MHRS Üyelik Açma, MHRS Portal Üye Olmak ve MHRS Kayıt İçin Tıklayınız

MHRS Üyelik Açma, MHRS Portal Üye Olmak ve MHRS Kayıt İçin Tıklayınız, Covid 19 aşı randevunuzu internetten almak isterseniz öncelikle Merkezi Hekim Randevu Sistemine Üye olmalısınız. MHRS Üyeliği Nasıl yapılır? Mhrs Üyeliği Nereden Yapılır?

Merkezi Hekim Randevu Sistemi, Sağlık Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan modern, hızlı, güvenilir hastane ve aile hekimlerinden randevu alma sistemidir. MHRS Aç, MHRS Portal Üye Ol, MHRS Kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra kolayca randevu alınır.

MHRS Aç : Merkezi Hekim Randevu Sistemine internetten giriş yaparak online randevu almak için öncelikle www.mhrs.gov.tr adresinden MHRS sayfasını açınız. MHRS sayfasını açtığınızda karşınıza aşağıdaki ekran çıkacaktır.

Daha önceden üyeliğiniz varsa T.C. Kimlik numaranızı yazarak önceden belirlediğiniz parola (şifre) ile MHRS giriş yapıp istediğiniz hasta ve hekimden randevu alabilirsiniz.

MHRS RANDEVU AL

Eğer daha önce Merkezi Hekim Randevu Sistemine kayıt yaptırmadıysanız öncelikle sisteme üye olmanız gerekecektir.

MHRS Portal Üye Ol : Merkezi Hekim Randevu Sisteminin www.mhrs.gov.tr adresini tıklayarak sayfasını açınız. Daha önceden üye kaydınız olmadığı için öncelikle MHRS Protala üye olmanız gerekmektedir. Bunun için masa üstü bilgisayar veya diz üstü bilgisayarda www.mhrs.gov.tr adresini açarak sağ tarafında yer alan RANDEVU AL ikonunu tıklayınız. Açılan pencerenin altında yer alan “Üye Ol” butonunu tıklayarak yeni üye işlemlerinize başlayabilirsiniz.

MHRS Kayıt : Merkezi Hekim Randevu Sistemine üye olmak için “Üye Ol” butonunu tıklayarak yeni üyelik sistemine giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan MHRS Kayıt Formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. MHRS Kayıt formunu doldurduktan sonra MHRS kayıt işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

Neden MHRS : Merkezi Hekim Randevu Sisteminden Sağlık Bakanlığına bağlı Devlet Hastaneleri, Eğitim ve araştırma Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Kadın doğum, Fizik Tedavi, Akıl ve Ruh Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları vb gibi dal hastaneleri ve Aile Hekimleri için istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz doktordan kolay, hızlı, ücretsiz randevu alarak saatlerce sıra beklemekten kurtulur, sağlık hizmetine olan ihtiyaçlarınızda hayatınıza kolaylıklar katarsınız.

(Visited 1.645 times, 1 visits today)