×

MHRS Randevu Telefonu Kaç, Hastane Randevu Telefonu

MHRS Randevu Telefonu Kaç, Hastane Randevu Telefonu

MHRS Randevu Telefonu Kaç? Hastane Randevu Telefonu Merkezi Hekim Randevu Sisteminden randevu almak isteyen hastalar internetten online randevu alabilecekleri gibi alo 182 MHRS Çağrı Merkezi  ALO 182 MHRS randevu hattından da hekim randevusu alabilmektedirler.

Peki randevu telefonu kaç ve randevu telefonu nasıl çalışır?

MHRS randevu telefonu ALO 182 hastane randevu merkezi üç basamaklı kısa numaralardan oluşmaktadır. ALO 182’yi aramak abone olduğunuz şebekenin normal arama ücreti neyse o kadar ücret yazmaktadır alo 182’yi arayarak hastane randevusu almanın avantajları nedir alo 182’yi aramak ve merkezi hekim sistemini kullanarak randevu almak öncelikli hasta olarak hastanede sıra beklemeden muayene olmanızın yolunu açmak demektir alo 182 veya internetten Mhrs  randevusu alan hastalar sıra beklemeden aldıkları saate uygun zaman dilimi içerisinde muayene olabilmektedir. mhrs randevu telefonu, hastane randevu telefonu

Hekim açısından da o gün için kaç hasta muayene edeceğini bilip hastalara ayıracağız zamanı planlayabilmeleri açısından önem arz etmektedir. Poliklinikler genellikle saat 9:00’da başlamakta başlamakta ve hekim Polikliniğe  gelirken kaç hastası olduğunu bilip plan yapabilir.
182 hastane randevu merkezini arayın dilediğini sağlık bakanlığı hastaneleri Semt poliklinikleri diş hastaneleri ve aile kimlerinden randevu alın hem hekiminiz rahat etsin hem de siz rahat edin.

Siz hastanede beklemeyin hastane sizi beklesin

MHRS üzerinden randevu alabilmek için ALO 182 hattımızı arayarak operatörlerimizden destek alabilirsiniz.

Web’den randevu almak için; Daha önceden üyelik kaydınız yok ise “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz mevcut ise kimlik numaranız ve şifrenizle istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

MHRS mobilde randevu almak için ise akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

Randevunuzu iptal edebilmek için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

https://www.hastanerandevu.gov.tr ya da https://www.mhrs.gov.tr adresinden randevu al bölümüne girdiğinizde, kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan ekranın üst bölümünde yer alan “Randevu Geçmişi” kısmından randevularınızı görebilir, iptal etmek istediğiniz randevunun sağ tarafındaki “İptal Et” butonuna basarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
Akıllı cihazınızdan MHRS Mobile giriş yaptıktan sonra açılan ekranda “Randevu Geçmişi” kısmından randevularınızı görebilir, iptal etmek istediğiniz randevunun alt kısmındaki “İptal Et” butonuna basarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
ALO 182 çağrı merkezimizi arayarak da bilgi güvenliği kapsamında sorulan sorulara doğru cevap vermeniz halinde randevu iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşlemler T.C. Kimlik numarası üzerinden yapıldığından bütün aile fertleriniz için ayrı ayrı kendi Kimlik numaraları ve kimlik bilgileri ile hesap oluşturmanız gerekmektedir. İsterseniz aile fertleri için üye kaydı oluştururken hepsinde aynı mail adresi ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Üyelik kaydı oluşturduğunuz aile fertlerinizin kimlik numarası ve parolası ile https://www.hastanerandevu.gov.tr , https://www.mhrs.gov.tr veya MHRS Mobil uygulamasından giriş yaparak aile fertleriniz için randevu alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Alo182 çağrı merkezimizi arayarak da aile fertleriniz için randevu alabilirisiniz.

Saat ve poliklinikler farklı olmak kaydıyla aynı güne kurum başına en fazla iki randevu alınabilmektedir.

(Visited 152 times, 1 visits today)