Manisa Şehir Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Manisa Şehir Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Manisa Şehir Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Manisa Şehir Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Manisa Şehir Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Manisa Şehir Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Manisa Şehir Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Manisa Şehir Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. Manisa Şehir Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Manisa Şehir Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Manisa Şehir Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Manisa Şehir Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Manisa Şehir Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Manisa Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için

Manisa Şehir Hastanesi MHRS Randevu Almak İçin Tıklayınız


Manisa Şehir Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Manisa Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Manisa Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları: Manisa Şehir Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Manisa Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Manisa Şehir Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsinizsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

Ayrıca Manisa Şehir Hastanesi ile ilgili bilgilere ulaşmak için resmi internet adresi olan https://manisasehir.saglik.gov.tr/   linki tıklayabilirsiniz

Manisa Şehir Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Manisa Şehir Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Adnan Menderes Mh. 132.Sokak No : 15
45040 Şehzadeler, Manisa

Tel: +90 236 229 26 00
Fax: +90 236 229 26 56
Whatsapp: +90 552 349 45 45
E-Mail: manisa.sehir@saglik.gov.tr

 

Manisa Şehir Hastanesi 2018 yılının Ekim ayında hasta kabulüne başladı.

Yatak Kapasitesi: 558

Poliklinik Sayısı: 145

Tek Kişilik Oda: 236

Çift Kişilik Oda: 100

Ameliyathane Sayısı: 21

Yoğun Bakım Yatak Sayısı: 159

(Visited 2.360 times, 1 visits today)