×

Gaziantep Şehir Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Gaziantep Şehir Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Gaziantep Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Gaziantep Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Gaziantep Şehir Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Gaziantep Şehir Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Gaziantep Şehir Hastanesi son durumu;

Yatak Kapasitesi : 1.875
Şehir hastanesi açıldığında online randevu, tahlil sonuçları, röntgen sonuçları, doktor çalışma listesinin linklerini buradan ulaşabileceksiniz.
(Visited 210 times, 1 visits today)