Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Hastanesi, Randevu, Telefon, Adres, Tahlil Sonuçları

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Hastanesi, MHRS Randevu, Telefon, Adres SBÜ Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Online Doktor Çalışma Listesi ve Tahlil Sonuçları, Hastane Telefon ve İletişim bilgileri doğru , güncel olarak burada yer almaktadır.(Eski DPÜ Hastanesi)

MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor  Listesi
Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor  listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar listesine ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Listesi İçin Tıklayınız


Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları;

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız

Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu, Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi covid 19 aşı randevu, Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, MHRS Randevu , Doktor Çalışma Listesi ve Sonuç, Adres, Telefon, İletişim  Bilgileri. Merkezi Hekim Randevu Sistemi Giriş online randevu işlemleri, laboratuvar sonuçları, röntgen sonuçları ve hasta muayene rehberi
Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : ‘butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Adres: Merkez Binamız (Eski SSK Binası) İstiklal Cad. Okmeydanı Cd. 43040

Telefon: 0(274) 231 66 60


Kütahya SBÜ Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu
Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Nasıl Randevu Alınır

Web’den;

  • Vatandaşlar, 182’nin yani sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
  • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal edilir?

Web’den;

  • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
  • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

(Visited 3.333 times, 1 visits today)