Kayseri Şehir Hastanesi MHRS Randevu, Tahlil Sonuçları, Adres Telefon

Kayseri Şehir Hastanesi MHRS Randevu, Doktor Çalışma Listesi, İletişim, Telefon, Adres Kayseri Şehir Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları,

Kayseri Şehir Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Kayseri Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Yukarıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda.


Kayseri Şehir Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Kayseri Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Kayseri Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları: Kayseri Şehir Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.


Kayseri Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Kayseri Şehir Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

Ayrıca Kayseri Şehir Hastanesi ile ilgili bilgilere ulaşmak için resmi internet adresi olan https://kayserisehir.saglik.gov.tr/   linki tıklayabilirsiniz

Kayseri Şehir Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.


Kayseri Şehir Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres : Şeker Mah. Muhsinyazıcıoğlu Bulvarı No:77 Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0352 315 77 00
0352 315 77 01
0352 315 77 02
Fax : 0352 315 79 86
kayserisehir.saglik.gov.tr
kayserisehirhastanesi@hs01.kep.tr

 

 

(Visited 5.724 times, 1 visits today)