İbni Sina Hastanesi Online Randevu Al

Ankara Üniversite Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Randevu Al, Ankara Üniversitesi Tıp fakültesi İbni Sina Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma. Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Randevu. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Randevu Telefonu kaç? Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi internetten online randevu alma.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi   e-RANDEVU İÇİ TIKLAYINIZ.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri bünyesinde İbni Sina Hastanesinden randevu alanlar, Muayene tarihinizde mağdur olmamak için, muayene randevusu aldığınız hastanemizi mutlaka not ediniz.

Başvurunuz sırasında TC kimlik numarası içeren resmi bir kimliği yanınızda bulundurunuz.

 Aldığınız randevu saati yaklaşık muayene saatinizdir. Öncelik hakkı tanınan hastaların (adli, yaşlı, özürlü, şehit dul ve yetimleri, malul ve gaziler) hakları saklı kalmak kaydıyla, randevu almış olan hastalar randevu saatlerine en yakın zamanda muayene edilecektir.

 Yeşil kartlı, 2022’li, köy korucusu olan vatandaşlarımızın hastanelerimizde sosyal güvence kapsamında muayene olabilmeleri için Sağlık Bakanlığına bağlı üçüncü basamak (eğitim ve araştırma) devlet hastanesinden sevk almış olmaları gerekmektedir.

 Kurumlarından sevk almak suretiyle başvurması gereken hastalarımızın da belgelerini beyan etmeleri zorunludur.

 Sonuç göstermek için, muayene olduktan sonra ilgili polikliniğin sekreterliğine başvurarak sonuç randevusu almanız gerekmektedir.

Ankara Üniversite Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi Randevu telefonu Kaç?

0312 508 3 508 RANDEVU TELEFONU

ÖĞRETİM ÜYESİ RANDEVU TELEFONLERiÇİN TIKLAYINIZ

Hastanede, Fakülte öğretim üyeleri tarafından mesai saatleri dışında bizzat verilen sağlık hizmetleri için Sosyal Güvenlik Kurumunca belirlenmiş sağlık  hizmetleri bedelinin bir defada asgari ücretin iki katını geçmemek üzere, poliklinik muayenelerinde en fazla iki katı, diğer hizmetlerde en fazla bir katı kadar ilave ücret alınmaktadır.

(Visited 430 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir