Kastamonu Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Kastamonu Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Kastamonu Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Kastamonu Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Kastamonu Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Kastamonu Devlet Hastanesi telefon ile Randevu, Kastamonu Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Kastamonu Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Kastamonu Devlet Hastanesi Nerede, Kastamonu Devlet Hastanesi Ulaşım. Kastamonu Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Kastamonu Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Kastamonu Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Kastamonu Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Kastamonu Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Kastamonu Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Kastamonu Devlet Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsinizsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Kastamonu Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları: Kastamonu Devlet Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Kastamonu Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Kastamonu Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Kastamonu Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Kastamonu Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Kastamonu Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

ADRES ve İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
YERLEŞKE ADRES İLETİŞİM
ANA YERLEŞKE

Ana Hizmet

Binası

Kuzeykent Mah. Cankat Sok. No: 4
Merkez – KASTAMONU
Tel: 0.366.214 10 53 pbx

0.366.212 70 00 pbx

0.366.214 18 37

0.366.214 72 35

0.366.215 57 51

Faks: 0.366.214 24 27

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Saraçlar Mah. Yurt Sok. No:4

(Eski Halk Sağlığı Laboratuvarı Binası)

Merkez – KASTAMONU

0.530.231 33 75

Lütfen mesai günlerinde ve mesai saatleri içerisinde arayınız.

( 08:00 – 16:30 saatleri arası )

Kurumsal

İnternet Sitesi

https://kastamonueah.saglik.gov.tr/
Kurumsal

E Posta

kastamonudhs10@saglik.gov.tr
kdhs10.kalite@saglik.gov.tr
(Visited 487 times, 1 visits today)